Konwent burmistrzów i wójtów miast i gmin powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

16 listopada 2021 r., w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Wieleniu spotkali się włodarze miast i gmin powiatu czarnkowsko- trzcianeckiego. W Konwencie Burmistrzów i Wójtów uczestniczył Starosta Powiatu Czarnkowsko- Trzcianeckiego Feliks Łaszcz.

REKLAMA

Uczestników konwentu powitała Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk, która zaproponowała kilka istotnych zagadnień pod obrady samorządowców. W pierwszej kolejności omówiono zadania inwestycyjne, które realizowane będą w najbliższych latach w ramach wsparcia rządowego programu Polski Ład. W dyskusji zauważono zagrożenia związane z obniżeniem dochodów samorządów, szczególnie na wydatki bieżące, a tym samym możliwość utraty płynności finansowej, szczególnie w kontekście znacznych podwyżek cen materiałów, usług oraz dostaw. Program konwentu objął również zagadnienia związane z wysokością wynagrodzeń w samorządzie. Jednym z tematów było wdrożenie przepisów dotyczących sygnalistów. Poruszono tematy dotyczące działań związanych z przeciwdziałaniem Covid- 19.

W związku z Konwentem burmistrzów i wójtów miast i gmin powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego odbyła się ekspozycja wystawy plakatów wielkoformatowych dot. programu gminnego „Dziedzictwo Ziemi Wieleńskiej. Program czterech kroków” oraz materiałów promocyjnych gminy.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Hanna Forbrich st. ds. współpracy ze społeczeństwem Ref. Organizacyjny UM Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki