Krzysztof Sołtysiak wystąpi na XV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W dniach 14-21 marca 2019 roku, w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich odbędą się XV Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych.Wystąpi w nich 7000 sportowców reprezentujących 170 programów narodowych. Sportowa rywalizacja przebiegać będzie w 23 dyscyplinach.

REKLAMA

Reprezentacja Polski liczy 90 osób, w tym 64 zawodników i 21 trenerów. Pozostałe osoby to kierownictwo ekipy oraz lekarze. Miło jest nam poinformować, że na tych igrzyskach nie zabraknie trzcianeckich akcentów, ponieważ w narodowej reprezentacji znalazł się Krzysztof Sołtysiak – badmintonista trzcianeckiego Olimpijczyka. Do Abu Dhabi wybiera się także trener naszych badmintonistów pan Mirosław Szadkowski. 

Warto odnotować, że będzie to już trzeci występ zawodnika trzcianeckiego Olimpijczyka na Światowych Igrzyskach. Na takich imprezach zawsze reprezentowali nas badmintoniści: Anna Hajman na XII Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Szanghaju w 2007 roku oraz Radosław Sołtysiak na XIV Światowych Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Los Angeles w 2015 roku.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Przemysław Przybylski | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki