Kwiaty dla medyka

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Kacper Terka właściciel Kwiaciarni Euforia postanowił przyłączyć się do akcji #kwiatydlamedyka, poniżej przedstawiamy jego relacje z wręczenia tulipanów pracownikom służby zdrowia z terenu powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego:

"W tym ciężkim dla nas wszystkich czasie postanowiliśmy przyłączyć się do akcji #kwiatydlamedyka.  Dziś rozwieźliśmy 80 bukietów tulipanowych by okazać wdzięczność Polskiej Służbie zdrowia za misje jaka teraz wykonują. Były łzy radości i wzruszenia. Mały gest a bardzo cieszy. Kwiaty doręczone zostały do: Szpitala Powiatowego w Czarnkowie,  Szpitala w Trzciance,  Przychodni Pro Familia w Czarnkowie,  Przychodni w Lubaszu.  Akcja została zorganizowana przy współpracy z Kwiaciarnia Euforia Terka Kacper, Ogrodnictwem Łopata w Lubaszu i Panią doktor Lidia Dylla Dymek."


REKLAMA

To może Cię także zainteresować:

Źródło:

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki