Kwietniowa aktywność RADWANA

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Najmłodsze dzieci przekazały super emocje i zaangażowanie Naszym seniorom, dzięki rodzicom od kilku spotkań udaje się utworzyć FANTASTYCZNĄ ESKORTĘ, która zapoczątkowała podobne działania w całym rejonie pilskim.

REKLAMA

W najbliższych dniach wychowankowie GKS Radwan Lubasz reprezentując barwy Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubaszu udają się na Wojewódzki etap największego turnieju piłkarskiego w Polsce - Puchar Tymbarku! W środę do Kalisza pojedzie grupa do 12 lat, a w czwartek do lat 10. W ciągu ostatnich lat Lubasz na etapie wojewódzkim reprezentuje Powiat Czarnkowsko - Trzcianeckimi po raz kolejny. Największym sukcesem było zajęcie miejsca w czołowej ósemce Wielkopolski! Opiekunem grupy jest trener Dorian Jarosz, a logistycznie wyjazdy nadzoruję PSP Lubasz. 

W weekend swoje mecze rozgrywały dziecięce grupy. Orliki grając rocznikiem młodszym w Rosku wygrały z gospodarzami 2:1, LPFA Trzcianka 3:0 i musieli uznać wyższość Drawy Krzyż 1:2 i Noteci Czarnków 0:4. Ekipa z Czarnkowa po pierwszym turnieju, to najmocniejszy zespół tej grupy ale trudno się dziwić skoro wiodącymi postaciami są Nasi wychowankowie Jakub Duda i Franek Wower. Nasze Radwaniątka 2009 walczyły dzielnie z chłopcami o rok starszymi. 

Również w sobotę swój mecz rozgrywali chłopcy w kategorii Młodzik, zwycięstwo w Krzyżu 1:0 to zasługa kapitalnej dyspozycji Czarka w bramce, bo Radwan miał w tym dniu kłopoty kadrowe i zespół w dużej części oparty na chłopcach młodszych walczył bardzo dzielnie i jak się okazało skutecznie. 

Mniej szczęścia mieli podopieczni trenera Macieja Budaja, którzy rozegrali już trzecie spotkanie w najlepszej lidze rejonu pilskiego. Tym razem grali w Wągrowcu, a mecz zakończył się wynikiem hokejowym 9:2. Chłopców to nie zraża bo grupa wystąpiła bez kilku kontuzjowanych zawodników, a Nielba to jeden z najlepszych ośrodków szkolenia dzieci w Wielkopolsce. 

Kolejne mecze wkrótce! 

Chłopcy biorący udział w Turnieju Tymbarka nie biorą udziału w treningu środowym (rocznik 2009 i 2010).To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Radwan Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki