Łącznik na finiszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

Postępują prace drogowe związane z budową łącznika pomiędzy ulicą Sikorskiego a ulicą Matejki w Trzciance. Jezdnia prawie w całości została pokryta już kostką betonową, a obecnie rozpoczęto prace nad budową chodników. Burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki wraz zastępcą Grażyną Zozulą dokonał przeglądu prowadzonej inwestycji.

REKLAMA

Inwestycja warta 153 tysiące złotych, jest niezwykle oczekiwana przez mieszkańców Trzcianki. W szczególności czekają na nią osoby wprowadzające się do nowo wybudowanego bloku wielorodzinnego Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej. Co najważniejsze, łącznik w znacznym stopniu odciąży ruch drogowy, umożliwiając miejscowym szybszy zjazd z jednej z głównych arterii komunikacyjnych w mieście.

W pracach związanych z częściową rozbudową sieci sanitarnej, deszczowej i wodociągowej uczestniczy Zakład Inżynierii Komunalnej.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki