Lot nad powiatem

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Dwóch mieszkańców powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego, którzy w styczniu podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowali lot nad powiatem - mogło go zrealizować w minioną sobotę. Właśnie w dniu obchodów powiatowo-gminnego Święta Plonów, wszystkie czynniki, w tym pogoda były na tyle sprzyjające, że pozwoliły na to, by z góry obejrzeć nasz powiat.

REKLAMA

- Cieszę się, że obu Panom udało się bezpiecznie odbyć lot i zobaczyć z góry nasze piękne tereny - mówi Tadeusz Teterus, starosta powiatu.

Jako pierwszy na pokład samolotu wsiadł Michał Lewandowski z Trzcianki, który jak się okazało, zaczyna właśnie swoją przygodę z lataniem w Aeroklubie Ziemi Pilskiej, a teoretyczne przygotowanie ma już za sobą. Drugi, choć dużo młodszy od Michała, Marcel Fąferek z Czarnkowa równie odważnie wsiadł do samolotu. Obaj z uśmiechem na ustach poszybowali w górę. Wydaje się, że to nie lada atrakcja oglądać miejsce, w którym się mieszka z lotu ptaka i choć na chwilę poczuć adrenalinę temu towarzyszącą. Lot - jako jeden z przedmiotów aukcji WOŚP był współfinansowany przez Tadeusza Teterusa, starostę powiatu.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / Ludwika Wikieł Starostwo w Czarnkowie | foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki