Lubasz Freestyle Night 2020 już za kilka dni

Sędziowie: 

1. Alexander Wessberg - Finlandia 

2. Jesse Marlet - Holandia 

3. Adrian Krogsaeter Norwegia 

4. Mael Fortin Polska/Francja 

5. Dawid Jarzębowski

REKLAMA

Wśród zawodników czołowi zawodnicy w stylu: AIR, zatem poziom w kategorii Challenge będzie bardzo wysoki (należy wykonywać coraz trudniejsze kombinacje nogami, zawodnicy mają kilka prób na wykonanie danych kombinacji o określonym poziomie trudności. Kto je wykona przechodzi do kolejnej rundy itd. Aż zostanie wyłoniony jeden najlepszy. Wśród zawodników m.in. Luca Chiarvesio, który jako jedyny zrobił „4 rev" czyli, cztery obroty wokół piłki podczas jednego podbicia piłki. To Mistrz Świata w kat. Challenge. Jego rywalem będzie Polak Konrad Dybaś, były mistrz świata i aktualny mistrz PL w tej kat. W walkę o zwycięstwo może włączyć się również Irlandczyk Conor Reynolds. 

Jeśli chodzi o kat. Battle i pojedynki 1vs1 należy wspomnieć, iż wśród kobiet wystąpią dwie czołowe zawodniczki: Kitti Szasz -węgierka, która była kilkukrotnie mistrzynią świata, oraz reprezentantka Polski Agnieszka Mnich, która w 2018 roku została Mistrzynią Świata w Warszawie, a pod koniec 2019 roku zajęła 2 miejsce na Mistrzostwach w Miami. 

W głównej kat. Battle, ciężko o wskazanie faworyta. W walce o zwycięstwo będą liczyć się na pewno Irańczycy: Ahmadreza oraz Mohammad Akbari, który od niedawna mieszka w Polsce i wygrał Puchar Polski w Poznaniu w 2019 roku. Wśród Polaków poziom jest również wysoki, ale nie sposób stwierdzić kto będzie liczył się w walce o zwycięstwo. Bez wątpienia pojawia się u nas nowe pokolenie freestylerów, którzy przedzierają się do czołówki. Czarnym koniem może okazać się np. Mate Hajagos z Węgier. Niemniej liczmy na jakąś miłą niespodziankę i że zaskoczy nas, któryś z gości zagranicznych.

Ponadto rozegrane zostaną kategorie Battle u17 i u21, które pozwolą zdobywać cenne doświadczenie polskim freestylerom. 

Zawody w Lubaszu sa wyjątkowym widowiskiem dla publiczności, zawodami, ale tez spotkaniem zawodnikow z 15 panstw (blisko 100 uczestnikow) i okazja do wspólnych treningow od rana do nocy.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki