Lubasz nie próżnuje!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 41)

 

Jak co roku, tym razem w niedzielę 3 marca, w hali widowiskowo – sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubaszu odbyła się zimowa spartakiada, na którą stawiły się wsie sołeckie z terenu gminy Lubasz. Organizatorzy przygotowali wiele konkurencji, z których każda wymagała innych umiejętności. Wśród wielu były zarówno takie, które wymagały logicznego i analitycznego myślenia jak i konkurencje sprawnościowe oraz siłowe. Każdy uczestnik mógł spróbować swoich sił w odpowiadającej mu dyscyplinie sportowej. Mieszkańcy gminy nie zawiedli i stawili się licznie, by uczestniczyć w imprezie integrującej lokalną społeczność. Uzyskane wyniki były sprawą drugorzędną, a jedynie z dziennikarskiego obowiązku poinformować należy, że zwyciężyła drużyna z Dębego, drugie miejsce przypadło Kruczowi, natomiast na trzecim miejscu uplasowało się Antoniewo. Wyniki te pokazują, że w nieco zmienionej formule szanse na podium mają również małe miejscowości.

REKLAMA

Tego samego dnia odbywały się finały wojewódzkie, w których gminę Lubasz reprezentowało dwóch zawodników. Panowie Andrzej Macyszyn oraz Michał Rybarczyk odnieśli ogromny sukces. Pierwszy z nich w swojej kategorii wagowej zajął trzecie miejsce, natomiast drugi został zwycięzcą. Obaj panowie brali udział w konkurencji podnoszenia ciężarka o wadze 17,5 kg. 

Organizatorzy dziękują za pomocy Panu Romanowi Nowackiemu Prezesowi SPR w Sławnie, nauczycielom wychowania fizycznego z PSP w Lubaszu, Pani Magdalenie Bonk oraz Panom Danielowi Opasowi i Jackowi Michalakowi jak również Krzysztofowi Helwichowi i Andrzejowi Żaczkowi, którzy stali dzielnie na straży prawidłowego przebiegu konkurencji. Wielkie podziękowania należą się wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji spartakiady.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Marcin Dudziak GOK Lubasz foto Andrzej Łusiewicz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki