Lubaszanie mają szczęście do Lecha!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Kolejny wyjazd grupy kibiców z Gminy Lubasz na spotkanie Ekstraklasy w Poznaniu za nami. Sobota 5 października okazała się szczęśliwa dla kibiców i zawodników wielkopolskiej drużyny, którzy po pięknym, emocjonującym spotkaniu zwyciężyli Wisłę Kraków 4:0.

REKLAMA

Dzięki wyjazdowi zorganizowanemu przez Gminny Ośrodek Kultury i Klub Radwan Lubasz, kilkoro najmłodszych mieszkańców gminy Lubasz pierwszy raz widziało ile emocji niesie spotkanie oglądane na żywo, wśród kilkunastu tysięcy kibiców! Patrząc na pogodę pewnie kolejny wyjazd dopiero na wiosnę ale wspomnienia z tego i wcześniejszych spotkań będą towarzyszyły wszystkim uczestnikom przez długi czas.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki