Spotkanie miało bardzo emocjonujący przebieg. Lubuszanin objął prowadzenie w 24 minucie po golu Dawida Zielińskiego, któremu dokładnie piłkę zagrał Mikołaj Łuczak. Fortuna doprowadziła do wyrównania w 74 minucie po klasycznej kontrze, a strzelcem okazał się Bartosz Kępa. Licznie zgromadzeni kibice z Trzcianki oraz Wielenia do końca meczu oglądali zacięte widowisko. Na szczęście dla fanów „Lubu”, w 90 minucie Jakub Czapliński zagrał w pole karne gospodarzy, a tam piłkę do bramki skierował ponownie Dawid Zieliński i tym samym Lubuszanin awansował do finału Pucharu Polski!
Wielki finał rozegrany zostanie w najbliższą środę (24 kwietnia) na stadionie MOSiR w Pile (ul. Żeromskiego 90). Przeciwnikiem trzcianeckiego Lubuszanina będzie Iskra Szydłowo. Początek tego meczu o godz.17:00. Zapraszamy serdecznie!
To może Cię także zainteresować:
Źródło: trzcianka.pl | foto: trzcianka.pl
Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.