LZS Relax Krzyż Wielkopolski w Szklarskiej Porębie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Tradycyjnie w okresie ferii zimowych drużyna lekkoatletyczna LZS Relax Krzyż Wielkopolski, w ramach przygotowań do sezonu letniego, wyjechała na obóz zimowy.

REKLAMA

Celem zgrupowania w Szklarskiej Porębie, było przede wszystkim podniesienie ogólnej wydolności organizmu oraz siły przez wycieczki organizowane w góry. W czasie ośmiodniowego pobytu panowały dobre warunki do treningu. Zawodnicy zrealizowali 12 jednostek treningowych, w tym trzy wycieczki w góry (Wodospad Kamieńczyk - 843 m n.p.m., Schronisko pod Łabskim Szczytem – 1168 m n.p.m. i Wysoki Kamień -1058m n.p.m.). Uczestnicy zgrupowania korzystali z siłowni, sauny, orlika oraz obiektów sportowych. Po obozie czeka ich dalsza praca, która powinna zaowocować dobrymi wynikami w sezonie letnim.

Z zimowego obozu sportowego skorzystało jedenastu zawodników, a wyjazd był możliwy dzięki wsparciu finansowemu gminy Krzyż Wlkp. w zakresie współpracy z organizacjami pozarządowymi.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: LZS Relax

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki