Mali Bohaterowie w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 21)

 

W sobotę, 6 października uczniowie trzech szkół podstawowych gminy Trzcianka rywalizowali, pokonując różne przeszkody w Parku Ryb Słodkowodnych, w ramach Ogólnopolskiego Challenge pt. „Mali bohaterowie”.

REKLAMA

Cykl imprez sportowych dla dzieci szkół podstawowych zorganizowanych w partnerstwie z Ministerstwem Sportu i Turystyki odbywa się pod patronatem europosła Ryszarda Czarneckiego. Trzcianka była jednym z ponad 20 miast, do którego zawitali „Mali bohaterowie”. Do walki z rywalami stanęli uczniowie klas IV, V i VI Szkoły Podstawowej Nr 2, Nr 3 oraz Białej. Przed startem każdy z uczestników otrzymał koszulkę promującą Ogólnopolski Challenge. Natomiast po biegu medal, napój i owoce. Dzieci zaproszone zostały wraz z opiekunami na smaczny obiad do Restauracji „Łabędź” i „Ajaks”.

Obecny na biegach europoseł Ryszard Czarnecki wraz z burmistrzem Trzcianki wypuszczali do biegów poszczególne kategorie wiekowe. Uroczyste zakończenie biegów odbyło się w przerwie meczu ligowego MKS Hydro Lubuszanina Trzcianka (trzcianecki zespół wygrał 6-1 z Obrą Kościan i w dalszym ciągu zajmuje pierwsze miejsce w tabeli), na boisku głównym OSiR. Najlepsi zawodnicy otrzymali z rąk europosła oraz burmistrza puchary, a doping i aplauz kibiców dodał ceremonii medalowej wyjątkowej otoczki.

Organizatorzy obiecali zorganizować podobną imprezę w Trzciance już w przyszłym roku.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Iwona Moraczyńska – Lilleeng | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki