Marchewkowe zakończenie wakacji

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Moc uśmiechu dla małych i dużych - zakończono wakacje z Fundacją Marchewkowe Pole. Był kiermasz książek, bańki mydlane, strefa zabawy STRIDER i mnóstwo dodatkowych atrakcji. Podczas pikniku, rozstrzygnięto również konkurs „Wyślij kartkę z wakacji do Łosia”.

REKLAMA

- Pozytywnym akcentem pożegnaliśmy wakacje. To był cudowny okres odpoczynku i regeneracji – mówi Agnieszka Halama, prezes Fundacji „Marchewkowe Pole”. – Przyszedł czas, aby w optymistyczny sposób i z uśmiechem na twarzy rozpocząć nowy rok szkolny. Kolejne wyzwania przed nami – dodaje.

Podczas pikniku z okazji pożegnania wakacji, każda z przybyłych osób mogła znaleźć coś ciekawego dla siebie. Było mnóstwo atrakcji dla małych i dużych. Strefa zabawy STRIDER, była jednym z najbardziej rozchwytywanych urozmaiceń. Najmłodsi, mogli zmierzyć się z torem przeszkód, przemierzając go na rowerkach. Każdy maluch, musiał posiadać ochraniacze i specjalny kask. Na placu za siedzibą fundacji, można było zmierzyć się w konkurencjach zręcznościowych i sportowych. Były rzuty piłek do specjalnej „ścianki” czy sprawdzanie umiejętności na skoczku.

- Atrakcje, które wymyślali wolontariusze były naprawdę ciekawe. Sam w kilku brałem udział – mówi z uśmiechem Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki. – Uśmiech dzieci i radość rodziców była widoczna. Cieszę się, że na terenie naszego powiatu coraz częściej organizowane są podobne inicjatywy – dodaje.

Animatorzy zabawiali dzieci, a każdy z uczestników mógł zrobić sobie zdjęcie ze specjalnym gościem - Łosiem. To do niego wysyłano kartki przez całe wakacje, a podczas pikniku rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejsze pocztówki. Oto laureaci:

1. Voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania w NewsHotel.pl - Kornelia Bączyk

2. Voucher na kolację dla 2 osób wraz z noclegiem do wykorzystania w Smolarnia Hotel&Restaurant - Emilia Kobuszewska

3. Voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Piano Bar Restaurant&Cafe - Aleks Geremek

4. 2 bilety wstępu na mecz Lech Poznań - Rodzina Państwa Matkowskich

5. Bon podarunkowy Supermarket Piotr i Paweł o wartości - 150 zł - Katarzyna Matuszczak

6. Podwójne karnety do Kina Osiedlowego w Trzciance - Ewa Homeniuk, Nadia Gołębiewska, Elżbieta Iwanicka.

Zgodnie z regulaminem konkursu, laureatami zostały tylko te osoby, których kartki zostały wylosowane, a ich autorzy byli obecni osobiście podczas pikniku.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl / Aleksandra Lipiec Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki