Międzyprzedszkolny projekt edukacyjny „Działamy Kreatywnie”

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 30)

 

Dzieci z grupy „Sowy” uczęszczające do Gminnego Przedszkola nr 1 w Trzciance w ramach nawiązania nowych znajomości oraz poszerzenia dotychczasowych horyzontów podjęły współpracę integracyjną na zasadach eTwinning-u „Działamy kreatywnie” z grupą „Gąski” z Publicznego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Pile.

REKLAMA

Na początku projektu, promującego działalność przedszkoli, w dniu 15 października br. dzieci z pilskiego przedszkola odwiedziły „nowych znajomych” w Gminnym Przedszkolu Nr 1 w Trzciance. Przedszkolaki uczestniczyły we wspólnych, kreatywnych zajęciach tj.: oglądanie teatrzyku Kamishibai, zabawa na magicznym dywanie i przy muzyce. 

Po wspólnym posiłku, goście z Piły udali się na zwiedzanie Parku Ryb Słodkowodnych, po którym oprowadził ich Jarosław Feciuch pracownik Referatu Edukacji, Kultury i Sportu. Ciekawscy milusińscy mieli wiele pytań dotyczących wodnego świata, leśnych zwierząt oraz grzybów. Po edukacyjnym spacerze, dzieci bawiły się w Bezasekuracyjnym Parku Linowym oraz na placu zabaw przy Starej Plaży jeziora Sarcze. 

W przyszłym roku kalendarzowym, a dokładniej wiosną, dzieci z Trzcianki odwiedzą swoich nowych przyjaciół w Pile, gdzie z całą pewnością będzie równie ciekawie i wesoło.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki