Mikołajkowy Turniej Karate w Drawsku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 51)

 

Tym razem karatecy z Klubu „Fudokan” zakończyli rok kalendarzowy na Mikołajkowym Turnieju Karate Shotokan Młodzików w Drawsku. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 zawodników z gmin Drawska, Wielenia, Lubasza, Krzyża Wlkp., i gminy Drezdenka.

REKLAMA

Po blisko trzygodzinnych eliminacjach turnieju wyłoniono najlepszych zawodników, którzy zmierzyli się w finałach turnieju. Finały turnieju na drawskiej hali rozpoczęły się punktualnie o godz. 13.00 paradą zawodników i sędziów, która już dawno nie mieściła takiej ilości sportowców. 

Oficjalnego otwarcia Mikołajkowego Turnieju Karate dokonał wójt Drawska Bartosz Niezborała, będąc pod wrażeniem spektrum turnieju. 

 Sędzią głównym zawodów był sensei Krzysztof Czekała 3 dan, natomiast sędziami pomocniczymi na macie sempai Tomasz Naplocha, Szymon Czekała, Radosław Oleksak i Mateusz Frąckowiak. W trakcie przebiegu finałów turnieju można było zobaczyć pokazy karate, które prezentowali karatecy z Lubasza, karatecy z Drawska, karatecy z Krzyża Wlkp. oraz na koniec turnieju sam sensei Krzysztofa Czekała wraz z jego uczniami za co wszyscy otrzymali gromkie brawa. Po zakończonych konkurencjach nagrody wręczali: wójt Bartosz Niezborała, sekretarz gminy Anna Fręś, skarbnik gminy Anna Zurman oraz przyjaciel klubu karate Jan Moder. 

Na turnieju nie zabrakło również Św. Mikołaja, którego dzieciaki nie opuszczały na krok, który obdarował wszystkich uczestników turnieju paczkami pełnymi słodyczy i niespodzianek. 

W czasie zawodów jak zawsze rodzice stanęli na wysokim poziomie zapewniając wszystkim zawodnikom i sędziom ciepły posiłek w postaci pysznej zupy pomidorowej, poczęstunek różnymi przepysznymi plackami własnego wypieku oraz jak ostatnio nie zabrakło popcornu i waty cukrowej, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród dzieci.

Impreza została zorganizowana przy wsparciu gminy Drawsko.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Krzysztof Czekała

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki