MiniPSZOK w Nowej Wsi, Siedlisku i Stobnie

W Nowej Wsi, Siedlisku i Stobnie, od tygodnia funkcjonują, uruchomione przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Budowlanych ,,Kombud” sp. z o.o. w Trzciance, testowe Mini PSZOKI, które mają ułatwić mieszkańcom gminy Trzcianka pozbyć się dodatkowych odpadów nadających się do recyklingu.

REKLAMA

Dodatkowo oprócz zbiórki szkła, metali i tworzyw sztucznych czy papieru dołożono pojemnik na małe elektrosprzęty.

Dla ułatwienia odpowiedniej segregacji odpadów, przy pojemnikach znajduje się tablica ze szczegółowym opisem oraz informacjami odnośnie funkcjonowania PSZOKU.

  • Jakich odpadów można się pozbyć na MINI PSZOKU? Nadających się do dalszego przetworzenia: szkła, papieru, metali i tworzyw sztucznych czy elektroodpadów.
  • Czego nie wolno zostawiać? Odpadów zmieszanych, BIO oraz gabarytów.

Odpady BIO oraz gabaryty nadal przyjmowane są na terenie głównego PSZOKU przy ul. Wieleńskiej. Jeśli mieszkańcy sołectw będą odpowiedzialnie z nich korzystać, takich punktów powstanie coraz więcej.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki