Mistrzostwa Polski w strażaków w Triathlonie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W niedzielę 25 sierpnia 2019 r. przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły I Mistrzostwa Polski Strażaków w Triathlonie w ramach GREATMAN TRILOGY, których współorganizatorem były Komenda Główna PSP Państwowej Straży Pożarnej oraz Szkoła Aspirantów PSP w Poznaniu.

REKLAMA

Komendę Powiatową PSP w Czarnkowie reprezentowało trzech strażaków. 

Na dystansie sprinterskim 1/8 IM tj. 

- 400 m pływanie - st. kpt. Michał Macyszyn 

- 20 km rower - mł. asp. Radosław Kiszczak 

- 5 km bieg - asp. Artur Kłos

Zawodnicy przyczynili się do zajęcia na tym dystansie I miejsca Komendy Wojewódzkiej PSP w Poznaniu w klasyfikacji drużynowej Komend Wojewódzkich. 

Ponadto, mł. asp. Radosław Kiszczak reprezentował na rowerze również Komendę Powiatową PSP w Czarnkowie w maratonie MTB, który odbył się 27.07.2019 w Stargardzie zajmując 12 miejsce w swojej kategorii wiekowej na dystansie 58 km.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Zdjęcia: KP PSP Czarnków.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki