Mistrzostwa Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

7 lutego 2018 r. w hali widowiskowo-sportowej w Lubaszu odbyły się zorganizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Czarnkowie Mistrzostwa Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w Piłce Siatkowej Chłopców. Gospodarzem imprezy była Edukacja Lubasz.

REKLAMA

W zawodach finałowych, wzięły udział trzy drużyny, reprezentujące Liceum Ogólnokształcące w Trzciance, Liceum Ogólnokształcące w Czarnkowie i Edukację Lubasz. W pierwszym meczu zagrali reprezentanci Edukacji Lubasz z LO Trzcianka, wygrywając mecz 2:1. W kolejnym meczu siatkarze Edukacji stoczyli pojedynek z drużyną LO Czarnków, wygrywając 2:0, uzyskując tym samym tytuł Mistrza Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego! Ostatni mecz, o wicemistrzostwo powiatu, rozegrał się po między drużynami LO w Czarnkowie a LO w Trzciance. Lepsza okazała się drużyna reprezentująca ogólniak z Trzcianki, wygrywając 2:1 w setach.

Impreza zorganizowana przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Czarnkowie była współfinansowana z budżetu powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki