Mistrzostwa Powiatu w ramach LZS w Lubaszu przed nami!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

W najbliższą sobotę odbędą się piłkarskie rozgrywki dedykowane orlikom, mieszkańcom powiatu czarnkowsko - trzcianeckiego, którzy w turnieju mistrzowskim będą reprezentowali swoje Miasta lub Gminy. Turniej ma kilkuletnią tradycję, od zawsze odbywał się w Lubaszu, a tegoroczną granicą wieku jest rocznik 2009, jako najstarsi uczestnicy.

REKLAMA

Zdjęcia z poprzednich edycji, głównie zespołu gospodarzy pokazują, że w ciągu tych kilku lat przez lubaską halę piłkarską podróż odbyło już mnóstwo miłośników piłki nożnej. Rozgrywki poprzedzone zostaną podsumowaniem rywalizacji rocznej LZS oraz wręczeniem upominków dla sportowców z terenu powiatu, którzy w minionych miesiącach zdobywali laury na arenie krajowej i wojewódzkiej. 

Zapraszamy na hale na godzinę 10.00, a początek piłkarskiej zabawy od około 11.00.To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed/Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki