Młodzi karatecy rywalizowali w Lubaszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 33)

 

Cyklicznie jak co roku pod patronatem wójta Lubasza odbył się III Międzypowiatowy Turniej Karate Shotokan Młodzików w Hali Sportowej w Lubaszu. W zawodach brało udział około 100 zawodników z gminy Krzyża Wlkp., Drawska, Wielenia, Drezdenka oraz Lubasza.

REKLAMA

Dla niektórych zawodników był to pierwszy start na turnieju karate. Zawody tego typu rangi cieszą się uznaniem władz gminy jak i rodziców ponieważ bierze w nich udział duża liczba małych dzieci co wpływa bardzo korzystnie na ich rozwój sprawności fizycznej, kształtowanie charakteru i postaw młodego człowieka. 

Po blisko trzygodzinnych eliminacjach wyłoniono najlepszych zawodników turnieju, którzy o godz. 14.00 walczyli w finałach. 

Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Żaneta Andrzejewska przewodnicząca rady gminy Lubasz, życząc wszystkim zwycięstwa i dobrej zabawy podczas trwania turnieju karate. 

Sędzią głównym turnieju był sensei Krzysztof Czekała 3 dan a sędziami pomocniczymi na macie sempai Szymon Czekała i sempai Mateusz Frąckowiak. 

W przerwach podczas zawodów można było obejrzeć pokazy kata oraz walk w wykonaniu Gracjana Biniaka, Kacpra Oleksaka, Jana Pulki oraz Tatiany Andrukonis i Zuzanny Dalidowicz. 

W popołudniowych finałach zwycięscy poszczególnych konkurencji otrzymali puchary i dyplomy za miejsca I-IV, które wręczała pani Żaneta Andrzejewska oraz dyrektor Szkoły Podstawowej w Lubaszu pani Wioleta Zarzeczna. Ponadto każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkową czapkę z logo klubu karate. 

Pod koniec turnieju można było obejrzeć fascynujący pokaz walki karate senseia Krzysztofa Czekały przy asyście Szymona Czekały i Mateusza Frąckowiaka. 

W trakcie zawodów wyłoniono najlepszych zawodników którym wręczono specjalne nagrody ufundowane przez firmę STEICO. 

Organizator kieruje podziękowania wszystkim za okazaną pomoc przy organizacji turnieju karate w Lubaszu, a w szczególności rodzicom za pomoc w obsłudze turnieju.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki