Młodzi piłkarze MKS Noteć Czarnków z wizytą u czarnkowskich strażaków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

W dniu 21 sierpnia 2019 roku Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie odwiedziły dzieci reprezentujące na co dzień klub piłkarski MKS Noteć Czarnków.

REKLAMA

Podczas spotkania przedstawione zostały podstawowe zagadnienia z zakresu pierwszej pomocy, zasady prawidłowego wzywania pomocy w sytuacjach zagrożenia oraz numery alarmowe. Ponadto młodzi piłkarze mieli możliwość zapoznania się z pracą strażaków, ich umundurowaniem oraz samochodami bojowymi i sprzętem wykorzystywanym podczas prowadzenia działań ratowniczych. 

Dzieci przez chwilę miały okazję stać się prawdziwym strażakiem zasiadając w kabinie wozu bojowego, zakładając hełm oraz podając wodę z węża strażackiego. Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” i uczestniczyło w nim 34 dzieci oraz 3 opiekunów.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracował: Radosław Pertek Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki