Motorowodne Mistrzostwa Europy w Klasie GT-30 w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 19)

 

W miniony weekend nad jeziorem Sarcze mogliśmy oglądać wyścigi Motorowodnych Mistrzostw Europy w klasie GT-30 oraz drugie eliminacje Motorowodnych Mistrzostw Polski. Kibice podziwiali piękną rywalizację, pomimo wietrznej pogody w niedzielnych finałach emocji nie brakowało do ostatnich minut.

REKLAMA

Medalistami Motorowodnych ME w klasie GT-30 w Trzciance zostali: Łotyszka Laura Lakovica-Lakovica ze złotem, srebro wywalczyła Estonka Karol Soodla, zaś brąz zdobył Szwed Hilmer Wiberg.

Zawody w Trzciance były też drugim etapem eliminacji Międzynarodowych Motorowodnych Mistrzostw Polski. W klasie 0-125 wyniki 2. eliminacji to następująco: Sebastian Kęciński, Henryk Synoracki, Michał Kausa; zaś w klasie OSY-400: Michał Poźniak, Jeremi Jóźwiak, Aleksander Goliński, Jakub Rochowiak.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki