Msza św. w intencji strażaków i ich rodzin

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 27)

 

Dnia 04 maja 2020 r o godz. 17.00 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny Królowej Rodzin w Lubaszu odbyła się msza św. w intencji strażaków i ich rodzin.

REKLAMA

W uroczystej mszy oprócz strażaków z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie gminy Lubasz uczestniczyli: Przewodnicząca Rady Gminy Lubasz – Żaneta Andrzejewska, Wójt Gminy Lubasz - Marcin Filoda oraz Zastępca Wójta - Grażyna Graj. 

Msze celebrował ks. proboszcz Maciej Grześ. 

Po mszy wszyscy udali się na Plac Koronacyjny im. Papieża Jana Pawła II w Lubaszu, gdzie pod pomnikiem św. Floriana złożyli wiązanki kwiatów. 

Na koniec strażacy wraz z przedstawicielami samorządu przeszli na cmentarz by złożyć symboliczne wiązanki na grobie śp. Stanisława Hermana, wieloletniego Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubaszu.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki