Na dobre i na złe - są razem od pół wieku!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

Dnia 10 sierpnia 2021 roku w Urzędzie Gminy Lubasz odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla kolejnej grupy par małżeńskich obchodzących Złote Gody w 2020 roku.

REKLAMA

Na zaproszenie Wójta Gminy Lubasz pana Marcina Filody, przybyli podobnie jak pół wieku temu pełni życia, szczęśliwi Jubilaci: Państwo Elżbieta i Stanisław Przytulscy z Dębego i Państwo Grażyna i Roman Wisła z Lubasza.

Wójt Gminy Lubasz w swoim przemówieniu skierował do Dostojnych Jubilatów bardzo ciepłe słowa, wyrażając podziw i jednocześnie głęboką refleksję nad życiem w małżeństwie i trwaniem przez te 50 lat.

Na twarzach Jubilatów widoczne było szczere i prawdziwe wzruszenie. W niejednym oku pojawiła się łezka. Zwłaszcza wtedy, gdy dziękowali współmałżonkom za wspólnie spędzone chwile życia.

Wieńczącym punktem uroczystości była dekoracja Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie par małżeńskich obecnych na uroczystości. Wręczono kwiaty, pamiątkowe dyplomy, upominek, nie zabrakło również toastu, tradycyjnego „Sto lat”.

Po części oficjalnej w sympatycznej atmosferze małżonkowie podzielili się wspomnieniami i refleksjami ze wspólnie przeżytych lat.

Dostojnym Jubilatom życzymy, aby jak dotąd towarzyszyła Wam prawdziwa i nierozerwalna miłość, aby nie opuszczało Was zdrowie, szczęście, pogoda ducha. Niech miłość i szacunek dzieci i wnuków w pełni wynagrodzą Wam przebyte trudy i włożony w ich wychowanie wysiłek. Niech łącząca Was miłość i przywiązanie dodają Wam sił i wytrwałości na dalsze wspólne lata. - Magdalena Słodowa Kierownik USC Lubasz.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Magdalena Słodowa Kierownik USC Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki