Nagrody dla najlepszych absolwentów

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 było inne niż dotychczas. Ze względu na pandemię COVID-19 w szkołach nie odbyły się uroczyste apele z okazji zakończenia zajęć. Mając na uwadze wymogi sanitarne wręczenie nagród Burmistrza Wielenia dla najlepszych absolwentów miało również inny charakter.

REKLAMA

Nagrody finansowe wraz z listami gratulacyjnymi dla uczniów i rodziców w imieniu Elżbiety Rybarczyk zostały wręczone przez dyrektorów szkół. W bieżącym roku szkolnym kryteria, które stawia uchwała Rady Miejskiej w Wieleniu, z 2018 roku spełniło 4 uczniów kończących szkoły podstawowe, dla których Gmina Wieleń jest organem prowadzącym. 

Nagrodzeni zostali: 

- Tomasz Siarnik absolwent Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Dzierżążnie Wielkim – średnia ocen na świadectwie 5,50 i wzorowe zachowanie, 

- Agata Kamińska absolwentka Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu – średnia ocen na świadectwie 5,28 i wzorowe zachowanie,

- Jakub Chudy absolwent Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu – średnia ocen na świadectwie 5,28 i wzorowe zachowanie, 

- Szymon Malisz absolwent Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu – średnia ocen na świadectwie 5,27 i wzorowe zachowanie. 

Nagrodzonym uczniom i wszystkim absolwentom szkół podstawowych życzymy trafnych i satysfakcjonujących wyborów oraz dalszego rozwoju na kolejnym etapie kształcenia.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Przemysław Grześkowiak Dyrektor SAO Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki