Narodowe Czytanie w Czarnkowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Plac Wolności na jeden dzień zmienił się w przytulną czytelnię, w której jedni czytają, a... pozostali mogą słuchać najlepszych fragmentów różnych polskich nowel.

REKLAMA

Andrzej Tadla, burmistrz miasta Czarnkowa, Maria Małgorzata Janyska, posłanka na sejm RP, Feliks Łaszcz, starosta czarnkowsko-trzcianecki, Wiesław Maszewski przewodniczący rady powiatu wraz z małżonką i wielu innych, czytało dla mieszkańców Czarnkowa. 

Mimo że czytanie odbyło się w sobotę, dzień który zwykle poświęcamy prywatnym sprawom, zaproszeni do czytania chętnie podzielili się ze zgromadzonym audytorium swoją interpretacją wybranych fragmentów autorstwa polskich pisarzy. Akcja odbywa się pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki