Niebezpieczna niedziela na drodze

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

21 listopada 2021 około godz. 15:00 doszło do tragicznego w skutkach wypadku w miejscowości Kuźnica Czarnkowska gdzie kierująca samochodem osobowym jadąc na łuku drogi wojewódzkiej straciła panowanie nad pojazdem wskutek czego uderzyła w przydrożne drzewo. Po dotarciu zastępów na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy po bocznym uderzeniu, osoba poszkodowana znajdowała się na zewnątrz pojazdu gdzie pierwszej pomocy udzielały jej osoby postronne.

REKLAMA

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Przystąpiono do udzielania kwalifikowanej Pierwszej Pomocy nieprzytomnej kobiecie mającej na celu przywrócenie czynności życiowych. Prowadzono resuscytację krążeniowo-oddechową przy użyciu AED. Po dotarciu na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego z Trzcianki wspólnie kontynuowano czynności ratujące życie. Kierująca została zabrana do szpitala. Droga na czas działań była całkowicie zamknięta.

W działaniach udział brały dwa zastępy z JRG Czarnków, OSP w KSRG Gajewo, Policja Czarnków oraz ZRM z Trzcianki. Działania zostały zakończone po godzinie 18:00.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł. asp. Serafin Krysiak Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki