Niedziela pełna wędkarskich wrażeń

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 24)

 

W niedzielę, 5 listopada, nad jeziorem Sarcz w Trzciance odbyły się Otwarte Zawody Spinningowe oraz Biesiada Wędkarska wraz z zarybieniem trzcianeckiego jeziora. Organizatorem tego jednego z największych wędkarskich wydarzeń w Wielkopolsce było Koło Miejskie PZW w Trzciance.

REKLAMA

Przed rozpoczęciem zmagań, burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki podziękował prezesowi Koła Miejskiego PZW w Trzciance, Adamowi Bogrycewiczowi, za zasługi w rozwoju i propagowaniu wędkarstwa na terenie naszej gminy, a następnie dokonał oficjalnego otwarcia zawodów. Do rywalizacji, która toczyła się od godzin porannych, przystąpiło blisko osiemdziesięciu najlepszych wędkarzy nie tylko z regionu, ale także z całego województwa! Ostatecznie, w wyniku wielogodzinnej rywalizacji, najlepszy okazał się pan Michał Wysocki z Ujścia, który złowił pięć okoni. Drugie miejsce zajął pan Józef Czernielewski z Trzcianki (szczupak i dwa okonie), a trzecie pan Piotr Michalak z Niekurska (trzy okonie).

Po rywalizacji sportowej, burmistrz Krzysztof Czarnecki dokonał kolejnego zarybienia jeziora, w ramach ochrony wód jakie prowadzi gmina Trzcianka. Była to także realizacja deklaracji burmistrza o wspieraniu różnych form rozwoju i promocji turystyki, terenów przyrodniczych naszej gminy oraz trzcianeckich wędkarzy.

Dzień pełen wrażeń zakończyła wspólna biesiada wędkarzy oraz mieszkańców Trzcianki, a także ceremonia medalowa, podczas której puchary i wyróżnienia wręczyli: burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki, przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Edward Joachimiak oraz starosta powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego Tadeusz Teterus.

Wspaniałe wydarzenie zorganizowane przez Koło Miejskie PZW w Trzciance cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wszyscy wędkarze zgodnie przyznali, że dzięki sympatycznej i przyjacielskiej atmosferze, z pewnością będą powracać do Trzcianki!

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Dawid Czyż | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki