Niesamowity wynik Złotej Pauli na Mistrzostwach Polski

10.05.2018
#sport #judo #trzcianka

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

Niezwykle udany, miniony weekend w wykonaniu trzcianeckiej zawodniczki judo – Pauli Kułagi, przejdzie do historii. W odbywających się w Pile, Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Judo, Paula najpierw sięgnęła po złoty krążek, a już dzień później w drużynie uplasowała się na drugim miejscu. Podczas zawodów, Burmistrz Trzcianki otrzymał wyjątkowe wyróżnienie z rąk prezesa PZJ.

REKLAMA

Złota Paula po raz kolejny udowodniła swoją niezwykłą formę i dyspozycję. Walcząc na tatami w sąsiedniej gminie, w sobotę 5 maja br. pewnie pokonywała swoje rywalki. W finale zmierzyła się z Justyną Sitko z Sosnowca, zwyciężając poprzez Ippon po zaciętym boju. Pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski jest ogromnym sukcesem i krokiem naprzód w karierze trzcianeckiej zawodniczki.

W niedzielę, Paula Kułaga wraz z zawodniczkami Roksaną Łosoś i Kasią Wiszniewska musiały uznać wyższość rywalek w drużynowym meczu o Mistrzostwo Polski, zajmując tym samym drugie miejsce. Pomimo niewielkiej porażki, podopieczne Józefa i Tomasza Jopków pokazały niezwykła klasę oraz ducha sportowej rywalizacji.

Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Pile, burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki otrzymał z rąk prezesa Polskiego Związku Judo – Jacka Zawady, Honorową Odznakę PZJ w stopniu Złotym. To wyjątkowe odznaczenie Włodarz otrzymał za zaangażowanie w rozwój Judo w naszej gminie. Trzcianeccy zawodnicy, dzięki wsparciu władz samorządowych, odnoszą sukcesy na tatami, zarówno w Polsce, jak i za granicą naszego kraju.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Leszek Malicki | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki