Zakończenie wakacji w Wieleniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 39)

 

Sportowo- rekreacyjne spotkanie rodzin odbyło się 2 września 2017 roku pod hasłem: „Żyj zdrowo i kolorowo w Gminie Wieleń !

REKLAMA

Z okazji zakończenia wakacji szkolnych do Wielenia zaproszona została „Fabryka śmiechu”. Organizatorzy wyszli z założenia, że współpraca wszystkim się opłaca i dało to impuls do realizacji wspólnego przedsięwzięcia integracyjnego przez: Miejsko - Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Wieleniu. Dzieci miały swoje święto na kompleksie boisk „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Wieleniu. Gościem spotkania był pan Jerzy Kośmider – dyrektor placówki oświatowej, która była gospodarzem miejsca. Udział w spotkaniu wzięli również sekretarz gminy Krystyna Heppner, radni Rady Miejskiej w Wieleniu Jadwiga Bońka i Krzysztof Waligóra, kierownik M-GOPS Lucyna Nawrot, dyrektor M-GOK Alicja Adamczyk, dyrektor ABK Angelika Pietrzyńska, kierownik Centrum Integracji Społecznej „Arka” w Wieleniu Magdalena Zatorska, gospodarz Ośrodka Grzegorz Dębski- przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Wieleniu. Nie zabrakło sołtysów wsi, animatorów atrakcji dla dzieci, nauczycieli, opiekunów świetlic środowiskowych, a także rodziców dzieci, zaangażowanych w organizację wydarzenia.

Zapewniono moc atrakcji, takich jak m.in.: dekorowanie porcelanowych zwierzątek- pamiątek z wakacji, malowanie twarzy dzieci, strzelanie z łuku, bańki XXL, dmuchanie baloników (ośmiornic, biedronek, piesków), zabawy z chustą animacyjną, gry zespołowe - „baloniada”, mecze piłkarskie, siatkarskie. Specjalnie z myślą o najmłodszych do Wielenia zaproszono animatorów atrakcji dla dzieci z „Fabryki śmiechu” Marka Majczyny. Pod okiem ekspertów dzieci bawiły się wesoło, bezpiecznie, zdrowo i kolorowo - nietuzinkowo. Dzieci otrzymały słodkie upominki za aktywny udział w grach i zabawach na „Orliku.”

 

Organizatorzy serdecznie dziękują za wsparcie Pani Burmistrz Wielenia Elżbiecie Rybarczyk oraz wspaniałomyślnym sponsorom:

Sklep Spożywczo- Przemysłowy Beata Nowicka

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosława Nowotna

Zakład Cukierniczy Roman Grzegorzewski

Sklep Spożywczo-Przemysłowy „Aldis” Małgorzata Fiderer

Sklep Wielobranżowy „Wiola” Wioletta Wieczorek z Roska

Biuro Rachunkowe Elżbieta Faligowska

Przedsiębiorstwo Komunalne „Noteć” Sp. z o.o. w Wieleniu

Usługi Budowlane „Stef- Bud” Przemysław Stefaniak

Zakład Ogólno- Budowlany „Szlen- Bud” Grażyna Szlendak

Elżbieta Sottek.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: wielen.pl / Hanna Forbrich insp. ds. współpracy ze społeczeństwem UM Wieleń | foto: wielen.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki