Nocny pożar stodoły

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W nocy 5 września o godzinie 03:00 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze stodoły w miejscowości Krosin.

REKLAMA

Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu, pożarem objęty był cały budynek a wydostające się płomienia zagrażały sąsiednim obiektom. Działania straży pożarnej polegały między innymi na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, podaniu sześciu prądów gaśniczych wody na palący się obiekt i dwa prądy wody w obronie budynku mieszkalnego i inwentarskiego zlokalizowanych po obu stronach palącego się obiektu. Z uwagi na intensywność podawania środka gaśniczego korzystano z sieci hydrantowej oraz zorganizowano system dowożenia wody.

W akcji gaśniczej udział brały trzy zastępy z JRG Czarnków, siły i środki z terenu gminy Połajewo (OSP Połajewo, OSP Krosin, OSP Młynkowo, OSP Tarnówko, OSP Boruszyn) i spoza gminy OSP Huta a także oficer operacyjny KP PSP Czarnków i funkcjonariusze KP Policji z Czarnkowa.

Straty oszacowano na kwotę około 50 tysięcy złotych.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Tekst: mł. bryg. Łukasz Perz Foto: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki