Nordicwalkerzy z Wielenia podsumowali „stary rok”

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 14)

 

Rok 2021 dla zawodników Nordic Walking był rokiem bardzo udanym pod względem sportowym. Zawodnicy z Gminy Wieleń uczestniczyli we wszystkich największych imprezach sportowych w kraju. Pomimo pandemii wystartowali 43 razy w zawodach zaliczanych do Pucharu Polski, Korony Polski oraz w zawodach lokalnych na terenie powiatu i gminy.

REKLAMA

W podsumowaniu cyklu zawodów zaliczanych do Korony Polski w open na 5km, Roman Frąckowiak zajął miejsce I, Izabela Okrzesik-Frąckowiak zajęła miejsce II, a Mateusz Frąckowiak na dystansie półmaratonu (21,0975km) w kategorii wiekowej miejsce III. W podsumowaniu zawodów zaliczanych do Pucharu Polski na dystansie 5km, w open, Izabela Okrzesik-Frąckowiak została sklasyfikowana na miejscu II, Roman Frąckowiak na miejscu VII, a w kategorii na miejscu II, Stefan Helwich w kategorii M65 na miejscu IV. W podsumowani zawodów Pucharu Polski na dystansie 10km Stefan Helwich w kategorii M60, a Mateusz Frąckowiak w kategorii M18 zajęli miejsca III.

Na Mistrzostwach Polski organizowanych przez Polski Związek Nordic Walking w parach męskich na dystansie 10km Stefan Helwich zajął miejsce I, w parach mieszanych na dystansie półmaratonu Izabela Okrzesik-Frąckowiak i Roman Frąckowiak miejsce II, a w kategorii par małżeńskich miejsce I, Izabela Okrzesik-Frąckowiak w drużynie kobiet na dystansie 42,195 km miejsce II. Indywidualnie Stefan Helwich na dystansie 5km i dystansie 10km – miejsce I w kategorii wiekowej, Roman Frąckowiak i Izabela Okrzesik-Frąckowiak miejsce II na dystansie 5km.

Zawodnicy z Wielenia należą do czołówki Nordic Walkerów w Polsce. Z każdych zawodów wracali do domu z co najmniej jednym pucharem w ręku.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło:

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki