Nordicwokerzy z Wielenia Mistrzami Polski

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

W Osielsku koło Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski w Nordic Walking. Na starcie pojawili się wszyscy najlepsi „Nordicwokerzy” z całej Polski.

REKLAMA

Na dystansie 10 km na najwyższym stopniu podium stanął Stefan Helwich, a na dystansie o połowę krótszym, pierwsze miejsce zajęła Izabela Okrzesik-Frąckowiak. W kategorii junior na dystansie 5 km tytuł wicemistrzowski zdobył Mateusz Frąckowiak. To nie jest jedyny sukces zawodników Nordic Walking z Wielenia. Zawodnicy z Wielenia systematycznie startują w zawodach zaliczanych do Pucharu Polski. W tym roku zawody odbyły się w Mielnie, Wejherowie, Kolbuszowej koło Rzeszowa, Polanicy Zdrój, Legnicy i w Osielsku, a przed zawodnikami jeszcze start w Potęgowie i Hajnówce. W klasyfikacji generalnej na dystansie 10 km Stefan Helwich zajmuje pierwsze miejsce, a na dystansie 5 km w kategorii kobiet prowadzi Izabela Okrzesik-Frąckowiak, a w kategorii mężczyzn Roman Frąckowiak, a w kategorii junior Mateusz Frąckowiak zajmuje miejsce drugie.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki