Nowa ścieżka rowerowo-piesza połączyła Czarnków i Śmieszkowo

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 14)

 

W dniu 30.11.2018r odbyło się uroczyste otwarcie ścieżki pieszo-rowerowej wybudowanej wzdłuż ul. Poznańskiej na odcinku od ul. Rolnej do Granicy Miasta Czarnków. Wykonana ścieżka ma szerokość 2,50 m i długość 1.162,71 m, oraz nawierzchnię z betonu asfaltowego AC 5 S 50/70 grubości 5 cm ułożoną na podbudowie tłuczniowej grubości 20 cm.

REKLAMA

Celem inwestycji było połączenie ciągiem pieszo-rowerowym Czarnków ze Śmieszkowem poprawiając w tenże sposób bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów poruszających się ul. Poznańską na trasie pomiędzy tymi miejscowościami. 

Całkowita wartość inwestycji wynosi 1.024.199,35 złotych.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.pl / Szymon Antkowiak Referat Inwestycyjny Urząd Miasta Czarnków fot. i opracowanie: Grzegorz Wójcik promocja@czarnkow.pl Urząd Miasta Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki