Nowe oblicze wydziału komunikacji

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Wydział komunikacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie w ostatnich miesiącach przeszedł gruntowną metamorfozę. Najczęściej odwiedzany wydział starostwa został całkowicie przebudowany i wyposażony w taki sposób, by wprowadzić wszelkie możliwe udogodnienia dla mieszkańców powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego.

REKLAMA

Remont rozpoczął się w październiku ubiegłego roku. Zasadnicze, najcięższe prace związane z przebudową, trwały do połowy grudnia. Kilka dni temu zakończyły się drobne prace wykończeniowe.

- Wydział komunikacji zmienił się nie do poznania. Przebudowaliśmy go w zasadzie całkowicie, począwszy od przeorganizowania stanowisk, a skończywszy na zorganizowaniu dość przestronnej poczekalni, gdzie mieszkańcy powiatu w normalnych warunkach, a nie jak dotąd w wąskim korytarzu, mogą poczekać na załatwienie swoich spraw – mówi Sławomir Twarowski, naczelnik wydziału organizacyjno – ogólnego Starostwa Powiatowego w Czarnkowie.

Czas oczekiwania również znacznie się skrócił, dzięki zainstalowaniu nowoczesnego elektronicznego systemu kolejkowego. Obsługa została uporządkowana, dziś wystarczy wybrać interesujący nas zakres spraw, pobrać bilet, i poczekać aż zostaniemy poproszeni do odpowiedniego stanowiska.

- Naprawdę wszystko przebiega sprawniej i krócej niż dotychczas. Ten system rzeczywiście skraca czas oczekiwania, ostatnio pobrałam bilet, nie zdążyłam jeszcze usiąść w poczekalni, a już poproszono mnie do stanowiska obsługi – mówi pani Katarzyna, która dość często odwiedza wydział komunikacji.

Obecny układ pomieszczeń wpływa korzystnie na komfort mieszkańców powiatu, którzy odwiedzają wydział komunikacji, ale również na komfort pracy urzędników.

- Do niedawna rzeczywiście mieliśmy tu zbyt mało miejsca. Mówię tu nie tylko o wąskim korytarzu, gdzie mieszkańcy oczekiwali na obsługę, ale również o pomieszczeniach, w których pracujemy. Warunki znacznie się poprawiły – mówi Robert Ratajczak, zastępca naczelnika wydziału komunikacji.

Dzięki przebudowie udało się również wygospodarować pomieszczenia, dzięki którym będzie można dostosować pracę wydziału na potrzeby związane z transportem publicznym, który od 2019 roku stanie się zadaniem powiatu. Koszt przebudowy wydziału zamknął się w kwocie nieco ponad 142 tys. złotych.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Piotr Urbaniak Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki