Nowe Przewodniki turystyczne dla Gminy Trzcianka

Wakacje coraz bliżej… Urząd Miejski Trzcianki wydał dwa przewodniki, okraszone pięknymi zdjęciami oraz bogatymi opisami, zachęcającymi i kuszącymi do odkrywania przez turystów trzcianeckiej historii, przyrody, atrakcji oraz perełek architektonicznych.

REKLAMA

Rybołówstwo i agroturystyka – nawiązuje do historii rybackich gminy Trzcianka, walorów produktów rybackich, idei ekologii i przyrody oraz aktywnego spędzania czasu nad wodą. Przewodnik promuje również gospodarstwa rybackie oraz agroturystyczne znajdujące się na terenie gminy Trzcianka.

Turystyka i atrakcje – pokazuje trzcianeckie walory przyrodnicze, takie jak czyste wody, bogate w runo leśne lasy, piękne krajobrazy i świeże powietrze. Zachęca przyjezdnych do odwiedzenia Doliny Noteci, ścieżki nad Bukówką oraz Parku Ryb Słodkowodnych, a także korzystania z tras rowerowych i pieszych oraz bazy sportowo-rekreacyjnej. Nie tylko przyroda jest wyróżnikiem gminy Trzcianka, ale także mieszkańcy, ich aktywność i otwartość, co również zostało zawarte!

Wspaniałe przewodniki wydano, dzięki wsparciu Unii Europejskiej, w ramach umowy o dofinansowanie projektu pt. „Opracowanie i upowszechnianie produktów promocyjnych i popularyzujących idee LSR w Gminie Trzcianka”. Celem operacji jest zwiększenie atrakcyjności obszaru NGR, ich walorów turystycznych, a także konkurencyjności turystycznej poprzez opracowanie i upowszechnianie kompletu produktów promocyjnych i popularyzujących idee LSR.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki