Nowe radiowozy o napędzie hybrydowym trafiły do policjantów

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Dwa nowe oznakowane radiowozy trafiły do policjantów z Wielenia i Krzyża Wlkp. Toyoty Corolla z napędem hybrydowym zostały zakupione z pieniędzy przekazanych przez lokalne samorządy oraz ze środków Komendy Głównej Policji. To pierwsze tego typu pojazdy w czarnkowskiej jednostce.

REKLAMA

Przekazane do użytku samochody zostały zakupione w ramach programu „50/50”. Oznacza to, że połowa kwoty została sfinansowana przez lokalne samorządy tj. Starostwo Powiatowe w Czarnkowie, Urząd Miasta i Gminy Trzcianka, Urząd Miasta Czarnków, Urząd Gminy Czarnków, Urząd Gminy Połajewo, Urząd Miasta Wieleń, Urząd Miasta Krzyż Wlkp., Urząd Gminy Lubasz, Urząd Gminy Drawsko, a drugą połowę wyłożyła Komenda Główna Policji.

Nowe radiowozy będą służyły policjantom z wieleńskiego i krzyskiego komisariatu. Z całą pewnością przyczynią się do jeszcze efektywniejszej realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców i wpłyną na poprawę warunków służby funkcjonariuszy, a nowoczesny silnik zapewni oszczędność paliwa, ale też ograniczy niekorzystny wpływ na środowisko.

Serdecznie dziękujemy jednostkom samorządu terytorialnego powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego za otrzymane wsparcie - podsumowuje Karolina Górzna-Kustra z KPP w Czarnkowie. 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki