Nowocześnie i bezpiecznie nocą na drogach w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

Nocą Trzcianka jest lepiej oświetlona niż dotychczas, dodatkowo jest oszczędniej. Wszystko to za sprawą wymiany starych opraw sodowych na energooszczędne oprawy typu LED.

REKLAMA

Zmieniło się oświetlenie na ul. Stefana Żeromskiego oraz łączącego się z nią fragmentu ul. Juliana Fałata - do wysokości przejścia dla pieszych przy sklepie Netto. Inwestycję wymiany starych 23 lamp sodowych o mocy 150W na energooszczędne oprawy typu LED o mocy 80W dokonała gmina Trzcianka we współpracy ze spółką Enea Oświetlenie.

To kolejna tego typu inwestycja w mieście zwiększająca widoczność na drogach, przejściach dla pieszych, a tym samym nasze bezpieczeństwo.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki