Nowy radiowóz dla przewodników psów

Dzięki finansowemu wsparciu władz samorządowych oraz Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat kolejny radiowóz zasilił tabor czarnkowskiej komendy. Tym razem klucze do nowego pojazdu trafiły w ręce przewodników psów służbowych. Nieoznakowany Ford już wkrótce wyjedzie na ulice powiatu.

REKLAMA

Policyjni przewodnicy psów służbowych na co dzień pełniący służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie oraz Komisariacie Policji w Trzciance nie kryją ogromnego zadowolenia z pozyskania radiowozu. Nowe auto spełnia wszelkie kryteria, jeśli chodzi o wygodę i przede wszystkim bezpieczeństwo dla ich czworonogów. 

Cina i Portos, bo o nich mowa, będą mogli teraz pełnić służbę w komfortowych warunkach. 

Przewodnicy psów serdecznie dziękują za okazane wsparcie. To kolejny przykład zaangażowania samorządów miast i gmin oraz powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego, jak również Stowarzyszenia Bezpieczny Powiat w dbałość o bezpieczeństwo, ale również rozumienia i reagowania na pojawiające się potrzeby. 

Nowy nieoznakowany Ford zakupiony został w ramach projektu “50/50”. Oznacza to, że połowa środków przekazana została przez samorządy, a pozostała część pochodziła z budżetu Komendy Głównej Policji. Taki sposób finansowania policyjnego sprzętu pozwala na jego systematyczną wymianę i modernizację.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP Czarnków / asp. szt. Izabela Kolasa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki