Nowy radiowóz zasilił flotę czarnkowskiej komendy

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie otrzymali nowy radiowóz. To znaczne wzmocnienie w codziennej służbie funkcjonariuszy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Zakup pojazdu został sfinansowany z budżetu Policji oraz ze środków przekazanych przez Urząd Miasta w Czarnkowie.

REKLAMA

Po raz kolejny mundurowi z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego mogą liczyć na wsparcie ze strony lokalnych samorządów. Tym razem dzięki środkom przekazanym przez Urząd Miasta w Czarnkowie udało się zakupić nieoznakowany radiowóz marki Kia Rio, który będzie wykorzystywany w codziennej służbie przez funkcjonariuszy z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie. Otrzymane wsparcie to dowód znakomitej współpracy z czarnkowskim samorządem, jego zaangażowania w kwestię bezpieczeństwa mieszkańców oraz poprawę warunków służbowych policjantów.

Zakup radiowozu został zrealizowany w ramach programu współfinansowania zakupów środków transportu dla Policji. Program ten zakłada, że 50% wartości stanowią fundusze przekazane przez samorządy, natomiast pozostałe 50% to fundusze Policji. Już wkrótce tym sposobem do mundurowych trafią kolejne auta!

Wsparcie samorządów jest tla nas bardzo cenne, ponieważ pozwala na odnawianie i uzupełnianie sprzętu transportowego, komputerowego, biurowego, czy też socjalnego. Korzystając z okazji serdecznie dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Czarnkowie, włodarzom miast i gmin powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego za wieloletnią współpracę - podsumowuje Karolina Górzna-Kustra z KPP w Czarnkowie. 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki