"Od Czardasza do Kankana" w Lubaszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 21)

 

Tradycyjnie już w okolicach kalendarzowego Dnia Kobiet, Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu zaproponował mieszkańcom gminy oraz powiatu udział w widowiskowym przedsięwzięciu. Dzięki aktorom Teatru „Iwia” z Gliwic ponad 400-sta osób wybrało się w podróż „Od Czardasza do Kankana”. Operetkę poprzedziły życzenia od Wójta gminy Lubasz, który w asyście grupy gentelmanów wręczył wszystkim paniom tulipany.

REKLAMA

Hala widowiskowo – sportowa w Lubaszu dzięki swojej wszechstronności, pozwala realizować wydarzenia o charakterze sportowym, rekreacyjnym i co raz częściej w ciągu roku kulturalnym. Zapełniona po brzegi widownia, duże zainteresowanie imprezami i aktywny udział mieszkańców, potwierdzają, że istnieje wielkie zapotrzebowanie na kulturę przez duże K. Oczywiście przygotowanie obiektu, zbudowanie sceny, zaplecza, oprawy audiowizualnej wymaga ogromu pracy. Na szczęście pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu od zawsze mogą liczyć na wsparcie Samorządu Gminy Lubasz oraz administratora obiektu Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubaszu. Operetka Teatru „Iwia”, w wykonaniu znanych aktorów i konwencji, bo goście z Gliwic występowali już wcześniej w Lubaszu, tradycyjnie pozwoliła widzom zaczerpnąć czegoś wyjątkowego. Spełniła również plany organizatorów, którzy w ciągu roku starają się budować ofertę wydarzeń w formie odpłatnej, w sposób urozmaicony. Bywały przecież w Lubaszu kabarety, spektakle, koncerty które zawsze spotykały się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców.

Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu we współpracy z Samorządem Gminy Lubasz prócz organizowanych na miejscu imprez, w najbliższej przyszłości wyjdzie z propozycją wyjazdu na duże wydarzenie kulturalne w poznańskiej Arenie, szczegóły wkrótce.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Szymon Szwed/Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu Foto. Gracjan Dąbkowski

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki