Odblaski dla pierwszaków ze SP w Miłkowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

W poniedziałek, 6 listopada br., uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Miłkowie spotkali się z Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego asp. Sebastianem Drewnym. Wizyta było wyśmienitą okazją do przypomnienia pierwszakom zasad jakie powinni przestrzegać by bezpiecznie dotrzeć do szkoły i domu po zajęciach. Na zakończenie prelekcji dzieci otrzymały odblaski ufundowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile.

REKLAMA

Spotkanie było kolejnym elementem propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Pan Naczelnik rozmawiał z dziećmi o prawidłowym przekraczaniu jezdni, poruszaniu się po niej w przypadku braku chodnika lub pobocza oraz właściwym zachowaniu w miejscach oczekiwania na przyjazd autobusów. Ponadto opowiedział o niebezpieczeństwach występujących w ruchu drogowym, doradzając w jaki sposób można ich uniknąć. Na zakończenie spotkania każdy pierwszoklasista otrzymał opaskę odblaskową przekazaną przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowe w Pile.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / mł. asp. Karolina Górzna-Kustra| foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki