Odblaski dla przedszkolaków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Okres przedwakacyjny jest dobrym momentem na przypomnienie najmłodszym najważniejszych zasad bezpieczeństwa. Właśnie z tej okazji policjanci w towarzystwie sierżanta Pyrka odwiedzili przedszkolaków w Młynkowie. Podczas spotkania dzieci otrzymały opaski odblaskowe ufundowane przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

REKLAMA

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, policjanci wraz z sierżantem Pyrkiem kilka dni temu odwiedzili przedszkolaków z Młynkowa. Podczas spotkania mundurowi dużą uwagę poświęcili bezpieczeństwu na drodze. Dzieci zostały poinformowane o tym, jak prawidłowo powinny przechodzić przez jezdnię, także na sygnalizacji świetlnej oraz jak mają zachować się w sytuacji, kiedy zaczepi ich ktoś nieznajomy. 

Policjanci przypomnieli przedszkolakom o pasach oraz fotelikach, w których mogą czuć się bezpiecznie, a także zachęcali do noszenia elementów odblaskowych. Mundurowi wspomnieli również o bezpieczeństwie nad wodą oraz podczas prac polowych. 

Chętnych do udzielania odpowiedzi na pytania zadawane przez funkcjonariuszy nie brakowało. W trakcie wizyty dzieci otrzymały opaski odblaskowe przygotowane przez Generalna Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki