Oddział żłobkowy otwarty

Zakończyła się przebudowa pomieszczeń z przystosowaniem na oddział żłobkowy w Gminnym Przedszkolu Nr 4 w Trzciance. Projekt realizowany był dzięki funduszom z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Maluch+. Wyposażenie natomiast zostało sfinansowane ze środków unijnych.

REKLAMA

Prace objęły remont holu głównego w budynku, wymianę drzwi, przygotowanie sali dla dzieci wyposażonej w stoliki, tablicę, szafki oraz wszelkie potrzebne akcesoria do opieki nad najmłodszymi, a także sanitariat z dwiema toaletami, prysznicem oraz trzema umywalkami. Na prace ogólnobudowlane przeznaczono 378 295,40 zł. 

Ponadto, na terenie przedszkola powstał plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 1–3 lata. Koszt budowy placu wyniósł 108 317,82 zł, tu również część kosztów została pokryta ze środków unijnych. 

Przy drugim wejściu do budynku postawiono także wózkarnię, która kosztowała 13 000 zł. 

Całość wykonanych inwestycji sprawia, że milusińscy w ramach programu Maluch+ zyskali komfortowe warunki w oddziale żłobkowym.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki