Odpowiedzą za pobicie

Dwie osoby podejrzane o pobicie zostały zatrzymane przez trzcianeckich policjantów. Napastnicy to mężczyźni w wieku 18 i 23 lat, którzy dusili pokrzywdzonego za szyję, uderzali pięściami i kopali go po całym ciele. Prokurator na wniosek śledczych zastosował wobec sprawców dozór policyjny.

REKLAMA

W środę tj. 6 października br. trzcianeccy policjanci zatrzymali dwie osoby, które godzinę wcześniej pobiły 19-latka na podwórzu prywatnej posesji w Trzciance. Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy, sprawcami pobicia byli dwaj mężczyźni w wieku 18 i 23 lat. Motywem działania podejrzanych był konflikt pomiędzy nimi, a 19-latkiem.

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawcy pod pretekstem przeprowadzenia rozmowy wywabili go z domu, a następnie zaatakowali. Napastnicy dusili 19-latka za szyję, uderzali pięściami i kopali po całym ciele. Pobity w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala, na szczęście nie wymagał hospitalizacji.

Wobec zatrzymanych prokurator na wniosek funkcjonariuszy zastosował dozór policyjny oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego. Za pobicie grozi im kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra / fot. policja.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki