Odpowiedzą za włamanie

Czarnkowscy mundurowi ustalili i zatrzymali dwóch sprawców kradzieży z włamaniem do hali produkcyjnej jednej z firm położonej na terenie gminy Lubasz. Włamywacze wynieśli różne przedmioty i elektronarzędzia wartości około 1000 złotych. Teraz za przestępstwo, jakiego się dopuścili, grozi im kara nawet do 10 lat więzienia.

REKLAMA

Pod koniec września tego roku policjanci z Czarnkowa otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do jednej z firm położonej w gminie Lubasz. Na miejscu zdarzenia ustalili, że nieznani sprawcy po wypchnięciu okna przedostali się do wnętrza hali produkcyjnej, skąd ukradli m.in. szlifierkę, prostownik, miernik elektryczny, latarki, gaśnice oraz podnośnik samochodowy. Ich wartość oszacowano na kwotę około 1000 złotych.

W wyniku podjętych przez funkcjonariuszy czynności sprawcy tego przestępstwa zostali zatrzymani pod koniec ubiegłego tygodnia. Podejrzani to mieszkańcy gminy Lubasz w wieku 18 i 26 lat. Mężczyźni nie byli wcześniej karani. Podczas przeszukania ich miejsc zamieszkania policjanci odzyskali skradzione mienie. Za włamanie grozi im do 10 lat więzienia.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkow.policja.gov.pl / mł. asp. Karolina Górzna-Kustra| foto: czarnkow.policja.gov.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki