Ogólnopolski Dzień Sołtysa w Gminie Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

12 marca br. o godz. 14:00 odbyło się spotkanie w sali sesyjnej Urzędu Gminy Lubasz z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa. Wójt Gminy Lubasz na początku podziękował wszystkim Sołtysom za przybycie oraz złożył im z tej okazji najlepsze życzenia. Dziękował za trud i wysiłek włożony w rozwój gminy oraz życzył wytrwałości, przyjaznych relacji z mieszkańcami, licznych inicjatyw oraz aby sprawowana funkcja przynosiła zadowolenie, a zdrowie i doskonała kondycja nieodłącznie towarzyszyły w codziennym życiu.

REKLAMA

Na spotkaniu nie zabrakło pani Przewodniczącej Rady Gminy Żanety Andrzejewskiej, pani Sekretarz Grażyny Graj oraz pani Skarbnik Renaty Fąferek, które także przyłączyły się do życzeń Wójta. Po części oficjalnej Wójt Gminy Lubasz rozmawiał o sprawach bieżących i inwestycjach realizowanych w gminie.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Anna Szwed, Liliana Helwich | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki