Okres świąteczno-noworoczny w powicie czarnkowsko-trzcianeckim

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Okres świąteczno – noworoczny w powiecie czarnkowsko – trzcianeckim niestety nie należał do spokojnych. Strażacy z terenu powiatu od dnia 24.12 do 01.01 interweniowali łącznie w 23 zdarzeniach.

REKLAMA

W dzień wigilii na terenie powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego miały miejsce 3 zdarzenia, w tym 2 niebezpieczne wypadki drogowe, w których łącznie zostało poszkodowanych 5 osób. Niebezpieczny okazał się również sylwester oraz Nowy Rok. W te dni wystąpiło 12 zdarzeń, w tym 10 pożarów. W większości przypadków przyczyną pożarów była nieostrożność osób dorosłych przy posługiwaniu się ogniem otwartym, natomiast w zdarzeniach drogowych nieprawidłowe manewry wyprzedzania.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracował: asp. Artur Kłos Zdjęcia: KP PSP Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki