OSP Jędrzejewo zyskało nowy sprzęt

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W tym roku zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Jędrzejewie wystąpił z wnioskiem o dofinansowanie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

REKLAMA

WFOŚiGW w Poznaniu przyznał dotację na realizację zadania pn. „Doposażenie OSP Jędrzejewo w sprzęt ochrony osobistej poprzez zakup butów bojowych oraz ubrań specjalnychwykorzystywanych podczas zwalczania klęsk żywiołowych i środowiskowych." 

Dotacja z WFOŚiGW wyniosła 11750,00 zł, było to 100% całkowitych kosztów projektu. 

Dzięki dotacji zakupiono:

  • 5 Par butów strażackich bojowych PROTEKTOR ZERTIX WZ 428 - 2750,00 zł 
  • 5 Ubrań strażackich specjalnych FHR 008 Max A GOLD - 2 częściowe - 9000,00zł

Łącznie 11750,00 zł 

Zakup wyżej wymienionego wyposażenia osobistego strażaków z całą pewnością przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa podczas prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych samych strażaków, zwiększy się też komfort pracy strażaków. 

OSP Jędrzejewo składa serdeczne podziękowania dla WFOŚiGW w Poznaniu oraz wszystkich pracujących tam urzędników za sprawne przeprowadzenie jednostki poprzez gąszcz dokumentów.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: OSP Jędrzejewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki