Otwarcie Centrum Kulturalno – Rekreacyjnego w Tarnówku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 33)

 

Operacja pn. „Centrum kulturalno – rekreacyjne w Tarnówku” mająca na celu udostępnienie mieszkańcom wsi infrastruktury rekreacyjno-kulturalnej, poprzez zagospodarowanie terenu rekreacyjnego wraz z rozbudową o budynek gospodarczy współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

REKLAMA

Wykonawcą inwestycji jest Ochotnicza Straż Pożarna w Tarnówku, która złożyła do Czarnkowsko – Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania wniosek o przyznanie pomocy w ramach ogłoszonego w roku 2017 naboru.

W grudniu 2017 r. Prezes i Skarbnik OSP podpisali umowę o przyznanie pomocy z Wicemarszałkiem Krzysztofem Grabowskim w Urzędzie Marszałkowskim Województwa WLKP.

Po przeprowadzeniu postępowania przetargowego w dniu podpisano umowę z wykonawcą robót Usługi Ogólnobudowlane DAN – BUD Daniel Bielawski na kwotę 299 385,40 zł.

W ramach zadania wykonano remont budynku gospodarczego z toaletami i magazynami oraz zagospodarowano terenu w obrębie projektowanego budynku, w zakres którego wchodzą:

- plac utwardzony z kostki brukowej, pełniący funkcje rekreacyjną oraz boiska,

- remont sceny,

- chodniki i dojścia,

- mała architektura: ławki, stojak na rowery, grill ogrodowy,

- budowa piłkochwytu od strony ulicy,

- oświetlenie zewnętrzne terenu,

- montaż podziemnego zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe,

- zagospodarowanie pozostałej części terenu z nasadzeniem zieleni i obsianiem trawą.

Budynek gospodarczy służył będzie w części jako magazyn na sprzęt sportowy oraz ogólnodostępne toalety. Wyremontowana scena oraz płyta boiska wraz z małą architekturą pozwolą na organizację szeregu imprez kulturalno – rozrywkowych.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: polajewo.pl / Andrzej Pankowsk | foto: polajewo.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki